top of page

OĞLAKTA GERÇEKLEŞECEK AY TUTULMASINA HAZIR MISINIZ?


Merhaba,

Şimdi sizlere Oğlak dolunayı ve tutulmada, niyet ettiğimiz yeni hedeflerimize yada ilişkilerimize ince ayar yapmak için kristalleri nasıl kullanabileceğimiz hakkında birkaç bilgi vereceğim.

Yazımın sonundaki Dolunay ritüeli

bu konuda size oldukça yardımcı olacak.

Bu dolunay veya Ay tutulmasında, bazen bir süreliğine doğru yoldan ayrılmış isek ve hayatın bazı noktalarından bağlantının bir süreliğine kesildiğini hissediyorsak işte o zaman tekrar toparlamak için bir şans yakalamaya, gücümüze ve biraz da rehberliğe ihtiyacımız olacak.

Bu Dolunayda Niyetlerin "tezahür etmesi için her zaman mümkün olduğu kadar çok sayıda kuvars kristalini yakınımızda tutabiliriz.

Ritüelimizdeki" En önemli kullanım alanı elbette ki Kristal Kuvars'ın; Merkez kristal olarak...

Ancak bir Dolunay söz konusu olduğunda yardımcı olabilecek başka kristaller de var.

Örneğin;

Neyin önemli olduğuna odaklanabilmeniz için aklınızı sakinleştirmenize yardımcı olacaktır . Ametist taşını, elinizde tutarak ve parmaklarınızı cilalı ve dokulu yüzeyleri üzerinde gezdirirken sizin meditatif bir alana ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ametist bağımlılıklardan temizleyici enerjisi ile dolunayda bırakmak istediklerinizden daha kolay sıyrılmanızı sağlayacaktır. Ardında bıraktığı duygusal travmaları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir dolunay ritüelinde kullanmak isteyeceğimiz en öncelikli taşlardan biridir Zira; ametisti elinizde tutarken kendi gücünü sezip, dünyevi hayattaki rolünüzün sorumluluğunu idrak edecek ve tekrar rolünüzü oynamaya başlayacaksınız.

ONİKS TAŞI;

Eski fikirleri ya da eşyaları bırakmakta zorluk çekenler için uygun bir Satürn taşıdır. Eski ilişkiler veya bağ kesme için de kullanabilirsiniz.

Oniks aynı zamanda kalıcı ve sağlam iş birlikleri kurmaya yönelik adımlarınızda olumlu bir profil çizmenize yardımcı olabilir.

İdare ve organize etme becerinizi geliştirir. Niyetinizin aşamalarını planlarken kolaylık sağlayacaktır.

Bu dolunayın altında zaman zaman düşük enerji hissedebilirsiniz. Artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtulmak sizi hemen daha hafif hissettirmez. Bir süre sonra daha hafif hissedeceksiniz ama hemen değil😊

Kendinizi ilk dolunay dakikalarında daha ağır hissedersiniz, bu nedenle antidepresan benzeri nitelikleri ile bilinen bu özel taş ile meditasyon yapmak mükemmel bir katkı olacaktır.

VE EN BÜYÜK YARDIMCI

Bye Bye Uyumsuz Enerjileeeeer….

Olumsuzluklardan endişe duymanıza gerek kalmadan yeni yolunuzda kalmanıza yardımcı olacak.

Kristal Kuvars taşınız ile her şey daima ileriye ve yüksek noktalara doğru gider ve bu kristalin yanında her zaman iyimserlik enerjinizi büyütebilirsiniz.

Son Olarak yine Muhteşem bir Kuvars;

Yeni niyetinize odaklanma ve Konsantrasyonunuzu korumak adına kullanabileceğiniz harika bir topraklama taşıdır.

Şimdi soruyorum;

Dolunay Ritüelini yapmaya hazır mısınız?

Haydi o zaman ilk olarak neler gerekiyor bir onları söyleyeyim sizlere;

İlk olarak tüm bu anlattığım kristal taşları akan suda yıkayın ve şarj olması için ay ışığında bekletin. Gün ışığının ilk ışıklarına kadar. (çok bekletmeyin bazı taşlar güneş ışınlarından zarar görebilir.)

Palo Santo veya adaçayı dumanı ile ritüel çalışmasını yapacağınız kutsal odanızı temizleyin.

Taşları alın ve ile ortasına girip oturabileceğiniz bir üçgen oluşturun ve tam ortasına sırtınız dik olarak oturun. Elinize de master kristalinizi yani Kristal kuvars kristalinizi alın.

Bu kristal diğer kristallerin etkilerini büyütecek ve alanınızı sürekli temizleyecektir.

Tam dolunay anında yani akşam gece yarısı saatlerine doğru (23.00-00.45); Affetme, vazgeçme, bir kenara bırakma ve akışta kalma zamanı! Hayatınıza yeni almak istediğiniz niyetlerinizi düşünün, zihin gözünüzde kendinizi o niyetin gerçekleşmiş görüntüleri içinde hayal edin. Bu imajinasyon çalışması ritüeli niyetinizin tezahür etmesine çok fayda sağlayacaktır.

Meditasyonunuz sona erdikten sonra taşlarınızı alın, temizledikten sonra tekrar şarj olması için gün ışığına dek ay ışığında bırakın…

Evet, Bu tutulma ve dolunayın hepimize ve Evren'e hayırlar getirmesini diliyorum.

Hepinize sevgi ve selam yolluyorum.

Sevgiyle ışığınızı yayın.

Gaye Döşer

Kozmik Merkez

Cosmic Energy Healer

Crystal Healer

Therapist, Teacher

www.kozmikmerkez.com

612 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page