top of page

Kozmik enerji ile şifalanma nasıl gerçekleşir?

Kozmik enerji kanalları, vücuttaki iskelet kas sistemi, sinir sitemi, kan sistemi, dolaşım sistemi, üriner ve genital sistemlerin yanında tansiyon, kolestrol, şeker, migren, stres, troid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri, fıtık, romatizma, artrit, osteoproz vb. gibi bir çok rahatsızlıkların düzelmesi üzerine çalışır.

 

Etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Ayrıca KOZMİK ENERJİ çalışırken terapiye gelen kişiler bir bütün olarak düşünür değerlendirilir. Tek bir problemli bölgeye veya Organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bütünsel şifa amaçlanır. Yani hastalık ne olursa olsun bütünsel iyileşme sağlandığında gelen kişi iyileşir.

Bununla beraber; Beden, ruh, duygu ve zihnin, hem kendi sağlığını koruyacak hem de kendini tedavi edecek güce sahiptir aslında… Şifa sizin içinizde, Terapist sadece kendinizi iyileştirme sürecinde kozmik frekanslar ile aranızda bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page