top of page

                    SHUNGİTE  TAŞI VE FAYDALARI 

Shungite, ağırlıklı olarak karbon, kristalin silikat parçacıklarının ve taş boyunca yayılmış başka minerallerin doğal bir bileşimidir. İçinde bulunan karbon, Shungite’e katalitik hünerler, elektriksel iletkenlik ve kimyasal dayanıklılık katar.

Kompleks bileşiminde karbon, silisyum, alüminyum, demir, magnezyum, sülfür, kalsiyum ve fosfor bulunur.

Shungite diğer siyah taşlarla veya Shungite diye satılan ucuz taşlarla karıştırılabilir. Gerçek Shungite, Rusya'da  Karelya Cumhuriyeti'nin bulunan Zazhoginsky madeninden olmalıdır. Shungite diğer türleri çok daha düşük bir performansa sahiptir. Çok daha "soluk", bazen de gri renklidir. İçindeki karbon küçüktür (yaklaşık% 5), hemen hemen hiçbir dolgu maddesi, çok az mineral içerir.

Mümkün ise Sertifikasını isteyin derim!

Nispeten yumuşak bir taştır ve jeologlar kökenlerinin yaklaşık iki milyar yıl öncesine ait olduğunu bulmuştur.

Shungite, vücudu her defasında baştan başa yıkayan temizleyici bir titreşim dalgası oluşturur.

Bu taş vücudun enerjilerini tamamen temizleyerek kişiyi manevi Işık almaya açık hale getirir.

Eterik ve hatta hücresel düzeyde çalışan bazı taşların aksine Shungite  duygusal kalıpları ve duygu durum bozukluklarını moleküler düzeyde  temizler. Shungite vücuttaki atom ve molekülleri İlahi Nur ışığının yani manevi Işık’ın doğrudan nüfuz etmesi için hazırlar.  Şungite, vücuttaki tüm tanecikleri temizleme ve uyumlandırma yolunda çalışır ki Işıkla hızlı birleşmeye açık olsunlar. 

İçimizde taşıdığımız aykırılıklar, hastalıklar, ahenksizlikler bizlerin ruhani nur enerjisinin beden ile bağlantısını ve dolayısıyla beden ile hizalanmasını engeller.

Beden ışık ile hizalanmaya geçtiğinde ne mi olur? İşte o zaman “Nur” içimize sel gibi akar ki bu da muazzam bir ruhani tamamlanmadır; Işıktan bir İnsanoğlu Tezahür etmiştir! 

Shungite’in en yüce amacı bu süreci kolaylaştırmaktır. Bu her ne kadar zaman alan bir süreç olsa da Shungite’in görevi bunu hızlandırmaktır. 

Shungite, hakikatin taşıdır. Kişi onun etkisi altındayken ne yalan söyler veya ne de yanlış hareket eder. Eğer buna rağmen yaparsa çok rahatsız olacağı kesindir. 

Shungite kolyeliklerimiz ve radyasyondan koruyan tüm ürünlerimiz, zararlı elektromanyetik radyasyonu etkisiz hale getirmekte ve jeopatik zonların insan vücudundaki üzerindeki olumsuz etkilerini zayıflatmaktadır. Bu mineral elektro-iletken, adsorpsiyon aktif ve bakterisidal bir etkiye sahiptir.

Shungite ürünler, mobil ve kablosuz telefonlardan elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlar. Telefonun arkasındaki plakaya takılan Shungite cep-plaka ile olumsuz etkilerini düşünmeden telefonunuzu kolayca kullanabilirsiniz!

 

Ayrıca; Shungite ile yaptığımız orgonitler sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek ve koruyacak yeni ürünlerimizden…

ORGONİT, eterik enerjiyi çekmek için (benzeri şekilde Reich'in akümülatörlerine) metal parçacıklar veya tozlar içeren, katalize edilmiş fiberglas reçinesinin bir kalıplara dökülmesidir. Enerjiyi daha tutarlı hale getirmek veya Orgonit'in etkilerini arttırmak için karışıma özenle seçilmiş kristaller katmaktayız.

Orgonit; temelde kendi kendine ve sürekli çalışan, yüksek verimli bir enerji dönüştürme cihazı olarak işlev gören bir maddedir; olumsuz hayat enerjilerini pozitif enerjiye dönüştürür. Orgonitteki reçine kristalleri kalıcı sıkıştırarak kristalin içinde bir piezoelektrik etki yaratır; elektrikle polarize olurlar. Bu da Orgonit'in pozitif enerji üreteci olarak daha etkili bir şekilde çalışmasına neden olmaktadır. 

Orgon'un ana işlevi, durgun ve negatif enerjiyi temizlemektir. Çok sayıda yararlı etkiye sahiptir. Orgon'nun bazı avantajlarını aşağıda listeledim. 

Bunlar dünya genelindeki Orgon kullanıcılarından sağlanan fayda ve bu efektlerin çoğu kendi deneyimlerimlebana iletilen bilgilerdir;

• Fiziksel ve manevi olarak daha iyi hissetmek. 

Enerjitıkanıklıkları iyileştikçe ve çevrenizdeki enerji blokajları kalkıp, enerji akışı başladığında, yaşam daha keyifli ve uyumlu hissettirir.

• İlişkiler gelişir 

Örneğin, birçok kişi evlerini veya işyerlerini Orgon ile taçlandırdığında ve aileleriyle, iş arkadaşlarıyla olan ilişkilerinin geliştiğini fark ettiler.

• Daha iyi uyku. 

Odada Orgon Enerjisi yayan bir "Orgonit" varsa, enerji sorunu olan ortama alışmak biraz zaman alabileceklerinden bazıları uyku sorununu buluyor.  Orgon'nun başta uyumanız zorlaştığını fark ederseniz, enerjiye alışana dek yatak odasından uzak tutun.  Canlılık kazandırdığı için ilk zamanlarda yatak odasına koymayın. 

Uzun vadede, iyi uyumanızı sağlayacaktır. Bir çok kişi benimle kronik uykusuzluğun Orgonit yardımıyla  sona erdiğini paylaşmıştır.

• Ruhsal büyüme

Elektromanyetik kirlilik temizlendiğinde ruhsal çalışmalar daha kolaylaşacaktır. 

Öyle görünüyor ki Orgonit  Elekrro Manyetik Kirliliği kendi başına azaltmıyor, bunun yerine vücudunuzu zararlı etkilerinden koruyor. 

.EMF Koruması sağlar

Elektromanyetik radyasyona karşı çok hassas EMF yayan cihazların etrafına daha fazla Orgonit (buzdolabınız, bilgisayarınız, televizyonunuz, saatli radyo, vb.)yerleştirmeniz gerekebilir, ancak birçok insan bana basit bir orgonit ile bile rahatlama hissettiğini yazmıştır.

• Bitki büyümesini hızlandırır

Bu konuda internetteki   "Orgone bitki büyüme deneyleri" ne göz atmanızı tavsiye ediyorum.

• Daha temiz su. 

Bir Orgon şarj plakasının üzerine koyduğunuz su daha iyi tat verir ve daha sağlıklı hissettirir.

• Atmosferi arındırır. 

Dolayısıyla, Orgonit'i EMF kirliliğinden etkilenen kişilere hediye edebilir  ve yaşamındaki kalite değişikliklerini keyifle seyredebilirsiniz.

Shungite Ürünlerimizi ve Orgonit'lerimizi;

https://www.n11.com/magaza/astroshop/dekorasyon-ve-aydinlatma-1000604

adresinde bulabilirsiniz.

bottom of page