top of page

Kozmik enerji frekanslarının faydaları

Kozmik frekanslar

Kozmik Enerji Frekansları belirttiğimiz faydaların yanında aşağıda maddeler halinde sıraladığımız alanlarda da

kullanılarak ayrıca sizlere destek verir


●İçtiğiniz suya kişinin ihtiyacı doğrultusunda enerji aktarılarak, iyileşme süreci hızlandırılır.

●Kullandığınız kozmetik ürünlere hücre yenileyen kanal ile enerji yüklenerek size daha faydalı hale getirilir.

● Mekanlarda bulunan eşyalarınız temizlenerek evinizin içsel enerji dengesi sağlanır.

●Ev ve iş yerlerimizin bulunduğu yerden yani topraktan mekan içine giren enerjiler için jeopatik araştırma yapılarak hastalıklara, ayrılıklara, iflaslara sebebiyet veren negatif enerji zonları bulunur ve özel bir düzenek kullanılarak kapatılır. Kozmik enerjinin çok güçlü temizlik kanalları ile tekrar mekanların içsel enerjileri temizlenerek, dışarıdan size gelebilecek olası negatif enerjilere karşı koruma yapılarak huzurlu bir yaşam alanı yaratılır.


●Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve çok kere hepimizin şansızlık diye adlandırdığı genetik düzeyde getirdiğimiz yada bu yaşamda sizi bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak. Her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar.


●Kullandığınız özel takılara sizi koruyacak ve manyetik alanınızı güçlendirecek, iyi şansı kendinize çekecek enerji yüklenerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.Kısaca Kozmik Enerji Kanalları kullanılarak yaşamlarınızda köklü bir değişim yapmak için sınırsız yaratım yolları vardır, kişisel ihtiyaçlar tespit edilerek uygulamalar yapılır.


●Seanslar bireysel ya da 3 ile 5 kişilik gruplar halinde uygulanır.


●Grup halinde seans yapmak Kozmik Enerji frekanslarının kişilerle daha uzun süre çalışması anlamına gelir. Bu nedenle seans alanlar için daha faydalıdır. 


Seansların uygulama süresi gruplar da 20 ile 60 dk. arasında değişir

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page