top of page

Terapi sırasında dikkat edilecek noktalar

Kozmik terapi seansı sırasında dikkat edilecek noktalar nelerdir?

Kozmik enerjide amaç; kişiye bütünsel iyileştirme sağlamak olduğundan; verilen enerjiyi kişinin ilk seaslarda yeteri kadar alması mümkün olamaz. Bu yüzden kişilerin kozmik enerji terapisine gelirken en az 6 en çok 15 seanslık  20-60 dakikalık kür almaya karar vermiş olarak gelmeleri önerilir.

Seans sırasında esneme, bazı bölgelerde ağrı, vücut sıcaklığında artış yada azalış, hafif salınımlar,, ,dans etme, ağlama,gülme vs. tepkiler verebilirsiniz…

Bunları hissetme son derece normal olduğu gibi, hiçbir şey hissetmemekte normaldir. Lütfen seans boyunca elinizden geldiğince sakin ve gevşemiş bir şekilde olunuz.

Seans sonunda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu da normaldir. Akşam yatarken ılık bir duş almanızı öneririz. Su, fiziksel bedeninizden atılmaya başlanan tüm negatif enerjilerin daha çabuk temizlenmesini sağlayacaktır.

 

Kozmik enerji  seansları sırasında; Japon şifa sanatı JIN SHIN JYUTSU uygulaması da yapılmaktadır.

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page