top of page

                                        ORGONİT NEDİR?    FAYDALARI NELERDİR?

 

ORGONİT, eterik enerjiyi çekmek için (benzeri şekilde Reich'in akümülatörlerine) metal parçacıklar veya tozlar içeren, katalize edilmiş fiberglas reçinesinin bir kalıplara dökülmesidir. Enerjiyi daha tutarlı hale getirmek veya Orgonit'in etkilerini arttırmak için karışıma özenle seçilmiş kristaller katmaktayız.

Orgonit; temelde kendi kendine ve sürekli çalışan, yüksek verimli bir enerji dönüştürme cihazı olarak işlev gören bir maddedir; olumsuz hayat enerjilerini pozitif enerjiye dönüştürür. Orgonitteki reçine kristalleri kalıcı sıkıştırarak kristalin içinde bir piezoelektrik etki yaratır; elektrikle polarize olurlar. Bu da Orgonit'in pozitif enerji üreteci olarak daha etkili bir şekilde çalışmasına neden olmaktadır. 

Orgon'un ana işlevi, durgun ve negatif enerjiyi temizlemektir. Çok sayıda yararlı etkiye sahiptir. Orgon'nun bazı avantajlarını aşağıda listeledim. 

Bunlar dünya genelindeki Orgon kullanıcılarından sağlanan fayda ve bu efektlerin çoğu kendi deneyimlerimlebana iletilen bilgilerdir;

• Fiziksel ve manevi olarak daha iyi hissetmek. 

Enerjitıkanıklıkları iyileştikçe ve çevrenizdeki enerji blokajları kalkıp, enerji akışı başladığında, yaşam daha keyifli ve uyumlu hissettirir.

• İlişkiler gelişir 

Örneğin, birçok kişi evlerini veya işyerlerini Orgon ile taçlandırdığında ve aileleriyle, iş arkadaşlarıyla olan ilişkilerinin geliştiğini fark ettiler.

• Daha iyi uyku. 

Odada Orgon Enerjisi yayan bir "Orgonit" varsa, enerji sorunu olan ortama alışmak biraz zaman alabileceklerinden bazıları uyku sorununu buluyor.  Orgon'nun başta uyumanız zorlaştığını fark ederseniz, enerjiye alışana dek yatak odasından uzak tutun.  Canlılık kazandırdığı için ilk zamanlarda yatak odasına koymayın. 

Uzun vadede, iyi uyumanızı sağlayacaktır. Bir çok kişi benimle kronik uykusuzluğun Orgonit yardımıyla  sona erdiğini paylaşmıştır.

• Ruhsal büyüme

Elektromanyetik kirlilik temizlendiğinde ruhsal çalışmalar daha kolaylaşacaktır. 

Öyle görünüyor ki Orgonit  Elekrro Manyetik Kirliliği kendi başına azaltmıyor, bunun yerine vücudunuzu zararlı etkilerinden koruyor. 

.EMF Koruması sağlar

Elektromanyetik radyasyona karşı çok hassas EMF yayan cihazların etrafına daha fazla Orgonit (buzdolabınız, bilgisayarınız, televizyonunuz, saatli radyo, vb.)yerleştirmeniz gerekebilir, ancak birçok insan bana basit bir orgonit ile bile rahatlama hissettiğini yazmıştır.

• Bitki büyümesini hızlandırır

Bu konuda internetteki   "Orgone bitki büyüme deneyleri" ne göz atmanızı tavsiye ediyorum.

• Daha temiz su. 

Bir Orgon şarj plakasının üzerine koyduğunuz su daha iyi tat verir ve daha sağlıklı hissettirir.

• Atmosferi arındırır. 

Dolayısıyla, Orgonit'i EMF kirliliğinden etkilenen kişilere hediye edebilir  ve yaşamındaki kalite değişikliklerini keyifle seyredebilirsiniz.

 

Ayrıca; Shungite ile yaptığımız orgonitler sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek ve koruyacak yeni ürünlerimizden…

Shungite Organitlerimiz ve radyasyondan koruyan tüm ürünlerimiz, zararlı elektromanyetik radyasyonu etkisiz hale getirmekte ve jeopatik zonların insan vücudundaki üzerindeki olumsuz etkilerini zayıflatmaktadır. Bu mineral elektro-iletken, adsorpsiyon aktif ve bakterisidal bir etkiye sahiptir.

Shungit ürünler, mobil ve kablosuz telefonlardan elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağlar.

Orgonitlerimizi;,

https://www.n11.com/magaza/astroshop/dekorasyon-ve-aydinlatma-1000604

adresinden satın alabilirsiniz.

bottom of page