top of page
jeopatik alan temizliği

JEOPATİK MEKAN TEMİZLİĞİ;

KOZMİK ENERJİ teşhisi gerçekleştirmek için gereken beceri ve araçların yanı sıra binaların iç ve dış mekanlarının bu alanlarda var olan jeopatik bölgelerin negatif etkilerinin temizlenmesi ve bu mekanların korunmasına dair  kıymetli bilgiler sunar.

Jeopatik bölgeler, o alanlarda yaşayan insanların sağlığı ve hayatı üzerinde negatif ve zararlı etkileri çok kapsamlı olabilir. Kozmik enerji-şifacısı bu patojenik bölgeleri belirler ve kapatır, ardından bir enerji temizlemesi yapar ve bu bölgeleri de yumuşak bir enerji akışı depolar. 

Ev ve işyerinizin bulunduğu yerden, yani topraktan mekan içine giren hastalıklara, ayrılıklara, iflaslara yani kısacası gerçekleşen tüm olumsuzluklara neden olan negatif enerji veya vorteks enerji zonları var olabilir. Kozmik enerjinin çok güçlü temizlik kanalları ile mekanların içsel enerjileri temizlenerek, dışarıdan size gelebilecek olası negatif enerjilere karşı koruma yapılarak huzurlu bir yaşam alanı yaratılır.

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page