top of page

Kozmik Eneri Nedir?

Bir Kadim uygarlık olan Mısırlıların binlerce yıl önce bilip uyguladığı,  400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te hakkında bilgi sahibi oldukları; Günümüzde ise bio enerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983'te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya'da Akademisi kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.

Başlamasının hemen ardından, bu yöntem, öncelikli olarak sebeplerin enerji doğasına ve farklı düzeylerdeki etkilerine, rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sürükleyen, odaklanarak onların temizlenmesini amaçlayarak bilimsel bir temelde yapılandırıldı, geliştirildi ve uygulandı.

Kozmik enerji nedir?
Kozmik enerji nedir?
Kozmik enerji nedir?

KOZMİK ENERJİ metodu ile enerji şifası, Sübtil (görünmeyen-algılanamayan) Dünyanın doğal kanunları temelinde bir süreçte yapılanır, sadece fiziksel bedenin şifalanmasına izin vermez ayrıca hastalığın duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasını sağlar. KOZMİK ENERJİ’nin en güçlü araçlarından birisi, onun teşhisi; bütünsel bir teşhis sistemidir, sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve bio enerji bilgi alanlarının (aura) ve merkezlerinin (çakralar) çalışmasına da dayanır.

Kozmik enerji şifacısı; kişinin bio-enerji bilgi alanları ve merkezleri aracılığıyla terapiye gelen kişinin enerji bedeni’ndeki deformasyonları ve negatif enerji programlarını belirleyebilir. Yani ;Kozmik enerji yöntemi ile terapiye gelen kişinin sadece fiziksel sağlık kazanması değil,  ortaya çıkabilecek gelecek problemlerin olasılığı da büyük ölçüde azaltılır. İnsanın bedeniyle, zihiniyle, duygularıyla ve ruhuyla bir bütün enerji yumağı olduğu unutulmamalıdır. Her şey enerjidir. Bedenimizi oluşturan enerjinin, canlı, hareketli ve akışkan olması sağlık ve mutluluğumuzu belirler.

Zihinsel, ruhsal ve fiziksel sorunlarımızın altında yatan esas neden zayıflamış, bloke olmuş ve tıkanarak hareket edemez hale gelen enerjilerimizdir. Enerjinizi yeniden dengeleyerek, güçlendirerek, akışını sağlayarak yeniden fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınıza kavuşabilirsiniz. KOZMİK terapist; Antenleri ile kişinin terapiye gelmeden önceki ve geldikten sonraki durumundaki farklılıkları ölçümleyip tayin edebilir.

KOZMİK ENERJİ  frekansları sadece enerji teşhisleri için kullanılmaz, ayrıca enerji temizlemek, enerji şifalandırması,  kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için de kullanıldığı gibi kişisel ve profesyonel kullanımdaki bitkiler, hayvanlar, nesneler, yiyecekler, su, yeraltı ve yer üstü alanlar, ormanlık alanlar vb gibi durumlar için de kullanılır.

Zamanımızda kozmik enerji ile yapılan tedavi yöntemlerinin sonuçları Rusya’da son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilip uygulanmaktadır. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini almaz onu tamamlayıcı niteliktedir. Bir Tıp doktorunun yerini tutamaz. Destekleyici olarak kullanılan bir şifa yöntemidir.

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page