top of page
d01ba897-5b28-4f60-b597-7539fac9a5c4.jpg

Parfüm tasarım atölyesi

Kendi Parfümüzü Tasarlayın!

Parfümü oluşturan gizemli dünyayı keşfedin. Hayallerinizdeki Cennet bahçenizi gerçeğe dönüştürmek için Kozmik Merkez’deki koku atölyemize katılın.

Parfüm tasarlama workshop’u praktik uygulamalarla, koku alma duyunuzu, koku alma hafızanızı ve bu hafızaya bağlanmış olan duygularınızı tamamen yeniden keşfetmek için benzersiz bir koku yaratmanızı sağlayarak size eşsiz bir deneyim sunuyor.

Eğer çok uzun zamandır bunu bekliyordum diyorsanız; Kozmik Merkez Koku Atölyesinde kendi parfümünüzü ve kolonyanızı geliştirmeniz için sizi harika zamanlar sizi bekliyor. Yaratıcılık sürecinde tüm içeriğe ve rehberliğe erişim sağlayan tam 3 saatlik bu çok özel parfüm yaratım workshop’u tam size göre.

3 saatlik bu dersimizde “Temel parfüm yapım tekniklerini” öğrenip, ardından da adım adım kendi kokunuzu tasarlamayı deneyimleyeceksiniz. Koklayarak bir bir seçtiğiniz kokuları birleştirerek özel parfüm formülünüzü yaratabilecek, Workshop bitiminde ise parfümünüzü 15ml'lik bir şişe içinde yanınızda evinize götürebileceksiniz...

Bu workshop’ta Ylang ylang, Paçuli, Yasemin ve Bergamot gibi değerli yağlar içeren doğal malzemelerden oluşan geniş bir paleti kullanarak nasıl uyumlu karışımlar yapılacağını öğreneceksiniz . Bu muhteşem deneyimi enfes kokan bir kolonya yapımı ile tamamlama imkanına da sahip olacaksınız.

WORKSHOP’A NELER DAHİLDİR?

  • Kısa Tanıtım ve Parfümün tarihçesi

  • Ham doğal malzemeleri koklarken Uzman Rehberliği

  • Eve götürmek için 15 ml'lik bir parfüm ve 35 ml’lik bir kolonya yaratacaksınız.

  • Tüm Malzemeler ve ekipmanlar kozmik merkez tarafından temin edilecektir.

  • 10 dakikalık molamızda “Kahve ve taze pişmiş kek” ikramımız vardır.

  • Sonraki workshop’larımıza %10 indirimli katılma hakkı kazanacaksınız.

  • 6 kez Kozmik Merkez atölyesine katılırsanız; ücretsiz Seans kazanma hakkını elde edebileceksiniz.

Parfüm atölyelerimiz 18 yaş ve üstü için; benzersiz parfümler arayan herkes için uygundur.😊

Atölye 11: 00'de başlayacak ve 14: 00'de bitecektir.

 

Feragatname; Yarattığınız koku sadece kişisel kullanım içindir, ticari amaç için değildir. Atölyelerimiz sadece eğlence ve eğitim amaçlıdır.

bottom of page