top of page

Sistemin Çalışma Prensipleri

Prof. William Nelson tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin, enerji bilgilerine dayanmaktadır ve duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, enerji bedenin dengeleme kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi oldukça hassas ve tamamıyla güvenli bir sistem olan QXCI sisteminin en son hali ve dünyada birçok ülkede EPFX olarak kabul görmüştür.

Tüm enerjisel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Enerji bedenimiz aslında kendi kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinasıdır. Ama biz bunu toksinler, genetiği değiştirilmiş veya işlenmiş yiyecekler, duygusal travmalarla engelliyoruz ve kendi kendimizi dengeleme yetimizi köreltiyoruz.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı ile enerji bedenin dengelenmesine  yardımcı olunur.

Yani, Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olur ve böylece enerji beden dengelenmeye başlar.

Kuantum Biofeedback enerji  dengeleme cihazı bedeni 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler.

Enerji bedenimizin birçok bölgesi  enerji dengeleme seansı sonrasında doğal frekansında titreştiği zaman, kendini dengelemek için daha yüksek enerjisel frekansa sahip olunmasına yardımcı olunur.

Kuantum Biofeedback  enerji dengeleme cihazının verdiği bilgiler,enerji  bedeninizi bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için duygusal, psikolojik, toplumsal ve çevresel açılardan incelemeye yardımcı olur.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı, kişinin enerji bedenini aynen bir bilgisayardaki antivirüs tarama programı gibi baştan aşağı tarar ve her türlü dengesizliği araştırır.

Kuantum Enerji Dengeleme ve Uyumlama sistemi stresin dengelenmesini amaçlar ve  duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

Bu titreşim vücuda nasıl iletiliyor?

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına elektrotlar bağlanarak iletiliyor. Seanslar bir buçuk saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor, bunu enerji bedenle tanışma olarak tanımlayabiliriz. 

Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirleniyor, ayrıca eğer kişi üzerinde herhangi bir stres enerjisi görülürse, bu stresin dengelenmesine yardımcı olunmak için bir çalışma yapılır.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmenize yardımcı olur.

bottom of page