top of page

Kozmik Merkez; AstroArt bünyesinde Holistik bir anlayış içinde, seminerleriyle, eğitimleri ve seansları ile insanların hizmetinde çalışan bir merkezdir. 

Kozmik Merkezde şu ana itibarı ile yapılan etkinlikleri; seminerler sayfamızda terapilerimizi ise; Danışmanlıklar başlığı altında inceleyebilirsiniz. 

Amaç ve Misyon

Evrendeki her şeyin enerjiden oluştuğunu artık biliyoruz. Bu, kuantum fizikçileri tarafından da ispatlanmıştır. Enerji bedenimiz aslında kendi kendini dengelemeye programlanmış bir enerji makinasıdır. Ama biz bunu toksinler, genetiği değiştirilmiş veya işlenmiş yiyecekler, duygusal travmalarla engelliyoruz ve kendi kendimizi dengeleme yetimizi köreltiyoruz.

Tüm mental ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar.  Enerji bedenimiz kendi enerjisiyle titreşir. Enerji bedenin titreşimi bozulduğunda bir dengesizlik var demektir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda  enerji beden sistemi dengesizleşmeye başlar.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı ile enerji bedenin dengelenmesine  yardımcı olunur.

Yani, Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olur ve böylece beden enerjisi dengelenmeye başlar.

KUANTUM ENERJİ DENGELEME cihazının temel amacı, olmanız gereken doğal durumumuza tekrar gelebilmek için,  mental, duygusal ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltılmasına yardımcı olmaktır. Bu etkiler azaldığında birey kendisini daha dengeli, zinde, mutlu ve huzurlu yani doğal durumunda bulur.

KUANTUM ENERJİ DENGELEME Cihazı yine bu etkilerin azaltımını, insanın doğal dengesini geri kazandırmayı amaçlayan geleneksel doğal enerji dengeleme ilkelerini de temel alan, hiçbir yan etkisi olmayan ileri teknoloji ürünü Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazlarıyla yapar.

Kişinin hayat kalitesi, yaşam enerjisinin enerji beden kanallarında ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır. Bu enerji akışında bir blokaj varsa bu durum dengesizliğe ve yaşam kalitesinde azalmaya neden olur.

 

Uygulanan Kuantum Biofeedback enerji  dengeleme sistemi ile bu blokajlar ortadan kaldırılarak enerji akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olunur. Kişinin meridyenlerinin, çakralarının ve aurasının dengelenmesine yardımcı olunur.

Enerji dengeleme seanslarının sonunda, stresinizin ve stres kaynaklı dengesizliklerin azalmasına, enerji beden dengelenmesine ve yaşam enerjisinin yükselmesine  yardımcı olunur.

Devrim niteliğindeki EDUCTOR KUANTUM ENERJİ DENGELEME ve UYUMLAMA Cihazı ile size;

– Enerji bedeninizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanmasına yardımcı olarak

– Dokularınızın enerji akışına yardımcı olarak

– Enerji bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olarak

–  İçsel gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olarak

– Enerji bedeni arındırmaya yardımcı olarak

– Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olarak

– Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olarak

– Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olarak

–  Enerjetik düzeyde dengelenmeye yardımcı olarak

– Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olarak

– Doğal yaşam enerjinizi (Chi)  canlandırmasına yardımcı olarak

– Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olarak

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Kuantum Biofeedback enerji dengeleme  cihazlarıyla mümkün.

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

bottom of page