top of page

GAYE DÖŞER KİMDİR?

30’lu yaşlarında fark ettiği duygusal blokaj ve travraların yarattığı olumsuz enerjiler ile başa çıkmaya ve kendini iyileştirmeye karar verdi. İlk olarak mental temizlikler yapmaya başladıktan ve daha sonra yerine yenisini doldurmak üzere bardağındaki suyun fazlasını boşalttıktan sonra ruhsal özelliklerini keşfedip geliştirme teknikleri ile çalıştı.

 

İlahi düzenin ilke ve yasalarına aşık oldu. Bunların tüm insanlara aktarılması gerektiğini kendisine söyleyen değerli hocasına “İnsan’a hizmet” edeceğine söz verdi. İnsan’a hizmet hal’ine girdikten itibaren yeryüzündeki tüm canlılara karşı duyarlılığı artan terapist, tüm canlılara yardım etme anlayışının içine girdi ve çalışmalarını genişletti.

 

Zihin, beden ve ruh dengelemesi altında mental, bedensel ve psişik özellikler üzerinde çalışmalar yaptı. Zihinsel kontrollerin sağlanması, içsel güçleri inşa etme, ruhsal bağlantıları güçlendirme, öz-farkındalık, psişik güçleri geliştirme üzerinde çalışmalara katıldı.

 

Hayatındaki en önemli deneyimlerini yaşadığı Mısır seyahatinde tanıştığı Şehnaz Demir hocasından aldığı “Kozmik Enerji Terapi”sinde en güçlü enerjilerden biriile karşılaştığının farkındalığına varmış, bu enerjinin tüm varlıklarla tanışması gerektiğini hissetmiş ve idrak etmiştir. Üç buçuk yıllık bir çalışma ile Kozmik Enerji Terapisti yetiştirme görevi almıştır.

 

Kristallerin eksenleri ve taşların yararları, hormonal sisteme katkıları, Aromaterapik unsurların hayatımıza sağladığı katkıları öğrenmiş ve KristalTerapisi Uzmanı ve Aromaterapi Uzmanı olmuştur. Klinik Aromaterapi konusundaki eğitimini tamamlamak üzeredir.

 

Gaye Döşer, iyice yozlaşmış modern kültürlerin, her zamankinden çok, şifa ve enerji tıbbı yöntemlerine ihtiyacı olduğuna inanmakta;danışanlarına ve öğrencilerine kendi gerçeklerini keşfetmeleri, hayatlarını dönüştürmeleri ve iyileştirmeleri yönünde destek vermektedir.

 

Gaye Döşer şu anda Atölyesinde;

Kristal Terapi, Eductor Kuantum biofeedback cihazı ile çalışmalar, Kozmik Şifa Terapisi 

Dr. Bach Çiçek özleri Terapisi yapmaktadır.

 

Danışmanlık ve dersler hakkında bilgi için,

0534 5512210 veya 0216 3581223 numaralara ulaşabilirsiniz.

veya

gayedoser@hotmail.com' a yazabilirsiniz.

bottom of page